Konrad Korobowicz

Partner i Doradca StrategyWise

Doświadczony inwestor z ponad 25-letnim doświadczeniem w bankowości oraz rynku funduszy VC i Private Equity. Obecnie Managing Partner w ANAVA Capital, wcześniej założyciel i partner w Capital Partners. Pełnił funkcję prezesa Inteligo (obecnie część PKO Banku Polskiego) oraz prezesa eCard. Absolwent prawa na UMCS, stypendysta Lock Haven University.

Joanna Pydo

Starsza Doradczyni StrategyWise (RI, ESG, Rynki Finansowe)

Ekspertka z ponad 15-letnim doświadczeniem w finansach i międzynarodowych relacjach inwestorskich grup kapitałowych, spółek SP i spółek niepublicznych z sektora energetycznego, wydobycia surowców, drzewnego, IT, medycznego i nieruchomości. Zaangażowana w transakcje IPO, SPO, emisje długu, M&A. Mentorka w programie MIT Enterprise Forum CEE. Absolwentka Uniwersytetu w Kassel i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Marcin Żukowski

Doradca StrategyWise i Założyciel Nieagencji

Karierę w branży marketingowej rozpoczął w 2011 roku. Od 2019 roku współzałożyciel i Członek Zarządu Nieagencji, firmy specjalizującej się w przeprowadzaniu transformacji cyfrowych. Autor bestsellerowych książek z obszaru marketingu – „Twoja firma w social mediach” i „Ty w social mediach”. Wykładowca na Uczelni Łazarskiego.

Bartosz Wilim

Doradca StrategyWise i Założyciel Nieagencji

Z branżą marketingową jest związany od 2009 roku. W 2019 roku współzałożył Nieagencję, firmę specjalizującą się w transformacji cyfrowej, w której odpowiada za rozwój biznesu i zarządzanie firmą. Tworzył i wdrażał strategie reklamowe m.in. dla Biedronki, Disney Polska, PKN Orlen, Panasonic Polska, M. St. Warszawa, Aviva, Johnson&Johnson, Fundacji Avalon.