Konrad Korobowicz

Partner i Doradca StrategyWise

Doświadczony inwestor z ponad 25-letnim doświadczeniem w bankowości oraz rynku funduszy VC i Private Equity. Obecnie Managing Partner w ANAVA Capital, wcześniej założyciel i partner w Capital Partners. Pełnił funkcję prezesa Inteligo (obecnie część PKO Banku Polskiego) oraz prezesa eCard. Absolwent prawa na UMCS, stypendysta Lock Haven University.

Marcin Żukowski

Założyciel Nieagencji i doradca StrategyWise

Karierę w branży marketingowej rozpoczął w 2011 roku. Od 2019 roku współzałożyciel i Członek Zarządu Nieagencji, firmy specjalizującej się w przeprowadzaniu transformacji cyfrowych. Autor bestsellerowych książek z obszaru marketingu – „Twoja firma w social mediach” i „Ty w social mediach”. Wykładowca na Uczelni Łazarskiego.

Marek Kacprzak

Doradca StrategyWise

Posiada ponad 20-letnie świadczenie we wdrażaniu i rozwijaniu projektów medialnych, zarządzaniu, budowaniu zespołów, opracowywaniu polityki PR-owej i wizerunkowej. Ma wieloletnie doświadczenie współpracy z mediami, zarówno tymi tradycyjnymi, jak prasa, radio i telewizja, jak i zróżnicowanymi mediami internetowymi. Prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji.

Bartosz Wilim

Założyciel Nieagencji i doradca StrategyWise

Z branżą marketingową jest związany od 2009 roku. W 2019 roku współzałożył Nieagencję, firmę specjalizującą się w transformacji cyfrowej, w której odpowiada za rozwój biznesu i zarządzanie firmą. Tworzył i wdrażał strategie reklamowe m.in. dla Biedronki, Disney Polska, PKN Orlen, Panasonic Polska, M. St. Warszawa, Aviva, Johnson&Johnson, Fundacji Avalon.