Kim jesteśmy

StrategyWise to niezależna grupa doradcza specjalizująca się w komunikacji strategicznej.

Sercem naszego butiku jest public affairs, zarządzanie reputacją oraz komunikacją w kryzysie. Mamy świadomość złożoności i zmienności otoczenia, dlatego wspieramy naszych klientów w formułowaniu argumentacji i dotarciu z nią do wybranych grup, z uwzględnieniem strategicznych celów organizacji. Identyfikujemy wyzwania biznesowe i ryzyka reputacyjne, pomagamy zdefiniować cele komunikacji, rekomendujemy strategie i taktyki działania. Zależnie od okoliczności, występujemy w imieniu klientów lub pozostajemy w ich cieniu.

W ramach grupy współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami i ekspertami, z którymi realizujemy projekty z innych obszarów komunikacji biznesowej. Dzięki połączeniu różnych kompetencji i doświadczeń, jesteśmy w stanie myśleć niekonwencjonalnie i doradzać kompleksowo. Prowadzimy złożone programy pozycjonowania w mediach, projektujemy i realizujemy nieszablonowe kampanie marketingowe oraz aktywnie wykorzystujemy kanały mediów społecznościowych i inne narzędzia świata cyfrowego.

Z naszego biura w warszawskim Śródmieściu prowadzimy także działania o zasięgu międzynarodowym z partnerami m.in. w Brukseli, Berlinie, Londynie oraz Genewie.

Jesteśmy członkiem Związku Firm Public Relations oraz sygnatariuszami Kodeksu Etyki PR.